x Novar Hair Novar Hair English Novar Hair Germany Novar Hair French Novar Hair Arabic Novar Hair Arap Emirlikleri
Novar HAİR

Sakal & Bıyık EKİMİ

  • İzmir Sakal Ekimi
  • İzmir Bıyık ekim uygulaması
  • İzmir Bıyık ekimi
  • Sakal ekimi

Sakal & Bıyık Ekimi

Sakal ekiminde isteğe bağlı olarak sakaldan sakala veya saçtan sakala ekim işlemi yapılabilir.

Saçtan sakala alım işlemi : İki Kulak arkasındaki dökülmemeye kodlanmış olan Saç Greftlerinden sakala uyum sağlaması için Mümkün oldukça tekli Greftlerin sakal bölgesinde transferi sağlanmaktadır. Bu işlem DHI ve Kanal Açma yöntemi ile uygulanılabilir

Sakaldan sakala alım işlemi: Kişi eğer sakaldan ekim isterse işlem daha kolay ilerler çünkü sakaldan alınan greftler sakala çok daha rahat uyum sağlayabileceğinden ötürü alındıktan sonra sadece sayım işlemi gerçekleştirilir .DHI ve Kanal Açma yöntemi ile Sakalın kendi yönünde ekimi sağlanır.

Sakala ekim süreci: Saçtan yada sakaldan alınmış olan greftler muhafaza edildikleri dolaptan alındıktan sonra ekime başlanır. sakala lokal anestezi uygulanır ve ekim öyle başlar. Greftler çapları 0.6 olan DHI(implanter pen) kalemlere teker teker yerleştirilir ve sakalın yönüne göre teker teker ekim yapılır. 0.6 çapında kalem kullanılmasının sebebi kişinin yüz bölgesine sıkar izi oluşmasını engellemektir. İşlemden sonra ertesi gün Pansumanı ve 4. gün Yıkama işlemleri Polikliniğimizde yapılmaktadır.

SORUNUZ MU VAR ?

Whatsapp ile Fotoğrafınızı gönderin detaylı bilgi alın

Whatsapp İletişim Numaramız 0 (530) 178 80 80