x Novar Hair Novar Hair English Novar Hair Germany Novar Hair French Novar Hair Arabic Novar Hair Arap Emirlikleri
İzmir Kaş Ekimi
Novar HAİR

KAŞ EKİM

  • Kaş Ekimi öncesi
  • Kaş Ekimi uygulama
  • Kaş ekimi sonrası

KAŞ EKİMİ

Stres, kullanılan bazı ilaçlar, bazı cilt hastalıkları, yaralanma, yanma gibi fiziksel etkiler, hormon dengesizlikleri kaşların dökülmesine yol açabildiği gibi yaşa bağlı olarakta kaş kökleri zayıflar ve dökülür. Bazı hormonların gerektiğinden az ya da fazla salgılanması da kaş dökülmesine sebep olabilir.

KAŞ EKİMİ ÖNCESİ

Öncelikle alım yapılacak bölge tıraş edilerek lokal anestezi yapılır. Alım esnasında tüm bölgenin tıraş edilmesine gerek yoktur. Sadece belirlenen bölge tıraş edilir. Kökler donör bölgesi dediğimiz iki kulak arasında kalan ense bölgesinden FUE yöntemiyle (teker teker) alınır. FUE yöntemi 'minimal invaziv' (çok az hasar yapan) bir yöntemdir. Saç köklerinin tek tek alındığı eski yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar az doku hasarı bırakan bir işlemdir. Saç köklerinin alındığı bölgede asla iz kalma problemi olmaz

KAŞ EKİMİ UYGULAMASI

Alınan 2li 3lü veya 4lü kökler bistüri yardımıyla bölünerek 1li kök haline getirilir. Kaş ekiminde doğal bir görünüm elde etmek için 1li kökler kullanılmaktadır.Kökler hazırlanan özel solüsyon içerisine alım işleminin bitişine kadar belirli bir ısıda Köklerinize uygun Özel Dolaplarda saklanır. Alım esnasında alınan ilk kökler ekim sırasında öncelikli ekilir.Ekime başlamadan önce ekim yapılacak olan bölgeye lokal anestezi işlemi uygulanır. Ekim esnasında ekim yapılacak olan bölgenin tıraş edilmesine gerek yoktur. Çünkü kullanılan FUE yöntemiyle kaşlarınızın arasındaki boşluklara saç köklerinin hasarsız şekilde transfer edilmesini sağlar.Özel solüsyonlarda bekletilen 1li kökler öncelik sırasına göre kalemlere teker teker yerleştirilerek ekim işlemi son bulur. Kullanılan tüm bu yöntemler sayesinde iyileşme süreci hızlı olup doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz.

Novar HAIR İzmir

SORUNUZ MU VAR ?

Whatsapp ile Fotoğrafınızı gönderin detaylı bilgi alın

Whatsapp İletişim Numaramız 0 (530) 178 80 80